Aiya / Tal ma'te / Vítejte  

Obsah

Akce

Guestbook

Kontakt

Odkazy

Siria


Polopatický návod ;-)

Stahování z filefactory.com

1) Klikněte na odkaz na mých stránkách a v následném seznamu na filefactory.com si vyberte, co chcete stáhnout.
2) Klikněte na to a otevře se nová stránka - zde rolujte dolů a klikněte na "Download for free with FileFactory Basic".
3) Otevře se stránka, kde je třeba vyplnit zobrazený kód a potvrdit (continue).
4) Otevře se stránka, kde musíte kliknout na "Download".
5) Teď již jen potvrďte stahování a jede to ;-). PS: Pokud filefactory zrovna nejede, zkuste chvíli počkat, občas to blbne...

Stahování z rapidshare.com

1) Klikněte na odkaz na mých stránkách a v následném seznamu na rapidshare.com si vyberte, co chcete stáhnout.
2) Klikněte na to a otevře se nová stránka - rolujte dolů a klidněte na "free" (v tom pravém sloupečku).
3) Teď záleží na tom, jakou máte IP a sousedy ;-). V ideálním případě se vám objeví sloupce s nabídkou, odkud chcete stahovat a kód, který musíte opsat a potvrdit (nedoporučuji tahat přes Cogent - pomalé). V horším případě musíte počkat tolik minut, kolik vám stránka ukazuje "...(Or wait 113 minutes)". Pak musíte rychle jednat, protože svou IP sdílíte a tedy rychle napiště kód a tahejte. Pokud to nestíháte, zkuste raději filefactory.
PS) Na rapidshare musíte po každém stažení (pokud nemáte premium účet) čekat. Lepší tedy stahovat z filefactory, pokud je to možné, protože tam je omezení menší. Rapid návám proto, že mám větší jistotu, že to tady vydrží, pokud by filefactory selhalo.

Data - rozbalení, informace

Data jsou v raru. Ten můžete rozbalit pomocí šikovného prográmku WinRar. Pokud ho snad ještě nemáte ;-), stáhnout lze zde. Rozbalíte tak, že na soubor kliknete pravou myší a zvolíte "extrahovat zde" (anebo to prostě otevřete a rozbalte).
Anebo jsou v zipu. Ten můžete rozbalit obdobně nebo prostě ve Windows (či Total) Commanderu - označit soubory + Soubory/Dekomprese.

Videa jsou rozdělena po tématických částech - tedy např. z druhé besedy s Davidem jsou v jednom raru. Pokud je tématická část příliš velká, je rozdělena do více částí.
Fotky - jsou v různých velikostech. Jednak jsou v plné (ty mají v konci názvu "full"), pro ty, komu stačí menší rozlišení (konkrétně 1024x768) jsou tu tyto (pozná se opět dle názvu) a pro ty nejméně náročné pak v nejhorší kvalitě i velkosti - ty označené 800x600. Fotky jsou lehce upravené a jsou rozděleny po cca 100 MB. Musíte stáhnout všechny části a až teprve pak je můžete rozbalit. Vyberte si kvalitu, jakou chcete, ale pamatujte, že musíte mít všechny části (party). Je ale zbytečné stahovat jak ti s "full", tak ty další - jsou obrazově stejné. Celkově je jich cca 440. (Je jich více než v galerii.)


Pokud máte jakékoli potíže a nemáte se koho zeptat, zeptejte se mě. Viz pošta na Lapiduchu, Sga-projectu, popř. mail či guestbook. Pokud by někde již soubory nebyly, můžete mi napsat a já se pokusím reuploadnout (ale teď budu pryč, tak to musíte trefit) :).

Hezké stahování a následné sledování ;-).