Artefakt moci

Úvod

Novinky

Pravidla

Příběh

Kde a kdy

Co se jinam nevešlo


Kontakt

Diskuze ke hře


Artefakt moci - SG hra s prvky RPG

I need you!

   

Úvod aneb co to vlastně je

   Anotace a ve zkratce:

   Vícedenní teamová hra s prvky RPG, z prostředí SG Atlantis, nezávislá na konkrétním čase. Plnění nejrůznějších úkolů, luštění šifer, hádanky, dílčí hry, vyjednávání, kreativita, trochu akce a další - pomozte Radkovi Zelenkovi sestrojit mocný antický přístroj. Staňte se hrdiny!


   V delším podání:

   Bude se jednat o teamovou hru. Hra samotná bude rozdělená do čtyř herních dnů s tím, že den před zahájením hry bude přednáška o představení a vysvětlení podstaty, jakož i (snad) hlavní registrace hráčů. Hra bude sice na více dní, ovšem nezávislá na konkrétním čase a celkově časově nepříliš náročná. Pokud bude chtít team shlédnout přednášku/film/apod., klidně může a hře se bude věnovat později.

   Bude probíhat tak, že team musí vyhledat CP (neboli lidi, kteří budou tvořit herní svět) a vyzvědět od nich, co mají udělat. Bude to hra založená na zjišťování informací a plnění různých úkolů, kde hráči využijí své logické, komunikativní a jiné dovednosti. K tomu jim může pomoci volba určitého dostupného povolání. Každý den bude mít svůj „denní úkol“, který bude rozdělen do několika menších. Celá hra pak má hlavní úkol, neboli pomoc Radkovi a tím také záchranu Atlantis. K hlavnímu úkolu není třeba splnit všechny „denní“ (to, pokud by někdo např. nehrál všechny dny).

   Hra je sice čtyřdenní, to však neznamená, že hráči musí hrát všechny čtyři dni. Samozřejmě je to ale vhodnější.

   Za hru se dostávají body SGCA podle herních dní, plnění úkolů a schopností hráčů. Budou i nějaké další ceny, ale snad největší odměnou bude zábava ;-).